Protherm Kombi Servisi | Ataşehir Kombi Servisi

Protherm Kombi Servisi

Protherm Kombi Servisi

Protherm Kombi Servisi

Kombi tamir ve bakım hizmeti, uman teknik servis personeline sahip olan kombi servisleri tarafından kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kombilerin periyodik bakımları önemlidir ve profesyonelce yapılmadığı takdirde kusursuz bir servis hizmetinden söz edilmesi mümkün değildir. Kombi bakımlarının yılda iki kez yaptırılması tavsiye edilmektedir. Çünkü kombiler yılın her ayında kullanılan cihazlardır. Kış aylarında ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan bu cihazlar, yaz aylarında da sıcak su ihtiyacı için çalıştırılmaktadır. Periyodik bakımlar, kombilerin çalışma ömürlerini artırmaktadır. Bakım işlemi yapılırken cihazla sorun olup olmadığı tespit edilmekte ve müdahale edilmektedir. Protherm kombi servisi de Protherm kombilerinin bakım ve onarım hizmetlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmelidir.

Arızalı Kombiye Nasıl Müdahale Edilir?

Profesyonel bir bakım işlemi yapılan kombilerin enerji giderinin azalacağı da bilinmelidir. Kombi, ister bacalı, ister hermetik ister yoğuşmalı olsun mutlaka ilkbahar ve sonbahar aylarında bakımı yapılmalıdır. Bu bakımlarda kombilerin gerekli donanımları temizlenmekte, yıpranmış olan parçaları kombi sahibinin kabul etmesi ile birlikte değiştirilmektedir. Yıpranmış parçaların değişiminin yapılması da gereklidir. Protherm kombi servisi ekipleri, cihazda meydana arızalara da anında müdahale etmektedir. Teknik ekipler arıza durumunda önce arızanın nedenini tespit etmektedir. Sonrasında da parçaya göre arıza için fiyat sunulmaktadır. Bu fiyatın müşteri tarafından kabul edilmesinin ardından da gerekli müdahale yapılmaktadır. Tamir işleminde arızalanan parçanın tamir edilerek yeniden kullanılmaktadır. Bu yapıldığında parçadan istenilen verimin uzun süreli alınması mümkün olmamaktadır. Bu nedenle arızalı parçanın yerine yeni ve orijinal parça takılmaktadır. Bu parçanın da garanti belgesi olmakta ve müşteriye sunulmaktadır.

Hizmet Profesyonel Olmalı

Protherm kombi servisi, kombi arızalarına müdahale etmekte ve arızanın kısa bir süre içinde ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Profesyonel ekipler, tüm Protherm kombilerinde meydana gelen arızalara orijinal paça kullanarak müdahale etmektedir. Kombide arıza meydana geldiğinde ya da kombilere periyodik bakım yaptırılacağında mutlaka profesyonel teknik destek ekibinin hizmet verdiği kombi servisleri tercih edilmelidir. Bu ekipler hem yazlık hem de kışlık bakımları kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir. Kombilerin düzenli bakımları yapıldığına sorunsuz bir şekilde çalışacağı bilinmelidir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA