Kombi Fiyatları | Ataşehir Kombi Servisi

Kombi Fiyatları

Kombi Fiyatları
Kombi Fiyatları

Yılın her mevsiminde kullanılan, yaz aylarında termosifon ve şofbenin yerini alarak sıcak su ihtiyacının karşılandığı, kış aylarında ise sıcak suyun yanı sıra ısınma ihtiyacı için de kullanılan kombiler, birbirinden farklı olarak tasarlanmaktadır. Isıtma sektöründe onlarca kombi markası bulunmaktadır. Her markanın kombi fiyatlari da birbirinden farklıdır. Kombi satın almadan önce fiyat ve kalite araştırmasının yapılması, kalitesiz bir ürünü satın almanın önüne geçmektedir. Satıcılar belirli dönemlerde kampanyalar düzenlemekte ve kombileri uygun fiyat avantajı ve taksit fırsatı ile satmaktadır. Ancak her kampanyanın dürüstçe yapıldığını söylemek zordur. Bazen ikinci el kombilere makyaj yapıp tamir ettikten sonra uygun fiyatlarla satan satıcıların olduğunun bilinmesinde yarar vardır.

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Kombiler Vardır

Kombiler doğalgaz ile çalışmaktadır ve bu nedenle de herhangi bir arızasının olmaması gereklidir. Bunun için de kombinin satın alınacağı yerin dikkatli seçilmesi gereklidir. Fiyattan önce kombinin kalitesine bakmak gereklidir. Kalitesiz ancak çok uygun fiyatlı kombinin satın alınması durumunda hayatı tehlikeye atacak sonuçlarla karşı karşıya kalınması muhtemeldir. Bu nedenle fiyattan önce kombinin kalitesine önem verilmesi gereklidir. Kombi fiyatlari ucuz diye kalitesiz bir ürüne yönelmek, istenmeyen olayların meydana gelmesine de yol açmaktadır. Ayrıca kombi satın alındıktan sonra uzman teknisyenlerin hizmet verdiği kombi servisleri tarafından monte edilmelidir. Profesyonel olmayan kişilerin monte ettiği kombilerde gaz kaçağı ve benzeri tehlikeli sonuçlar meydana gelebilmektedir. Doğalgaz kaçağının sadece kombinin bulunduğu yaşam alanına değil çevreye de zarar verdiği bilinmektedir. Bu nedenle mutlaka uzman teknisyenlerin bulunduğu kurumsal nitelikteki kombi servisleri tarafından monte edilmelidir.

Kombi Fiyatları Kapasitesine Göre Farklılık Gösterir

Doğalgaz normalde kokusuz bir gazdır. Sızıntı olduğunda fark edilmesi için içine koku verici madde katılmaktadır. Ancak uyku sırasında olan ya da üst solunum yolları rahatsızlığı bulunan kişilerin doğalgazdaki bu kokuyu fark etmesi mümkün değildir. Bu nedenle kombi fiyatlari araştırılırken kalitenin de ön planda olması gereklidir. Kombideki küçük bir gaz sızıntısı büyük olaylara neden olmaktadır. Bu tehlikelerin yanı sıra kombilerin fiyatları kapasitesine göre de farklılık göstermektedir. Uyg3un büyüklükteki alana uygun kombinin seçilmesi de önemlidir. Ucuz diye geniş bir alana düşük kapasiteli kombi takıldığında istenilen verimin alınamayacağı da bilinmelidir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA