İkinci El Baymak Kombiler | Ataşehir Kombi Servisi

İkinci El Baymak Kombiler

İkinci El Baymak Kombiler

İkinci El Baymak Kombiler

Türkiye’de sıfır kombilerin satışının yapıldığı gibi ikinci el baymak kombiler de satılmaktadır. Bu kombilerin sıfır kombi ile arasındaki tek fark, kullanılmış olmasıdır. Eğer ikinci el kombiler güvenilir yerlerden alınırsa herhangi bir sorun çıkarmadan yıllar boyu kullanılabilmektedir. Çünkü ikinci el kombiler, tamamen bakımdan ve gerekli testlerden geçerek satışa sunulmaktadır. Kurumsal kombi servisleri, çalışır durumda olan kombileri gerekli testleri gerçekleştirdikten sonra alır ve tüm bakımlarını yaparak aşınmış parçaların değişimini gerçekleştirir. Kombi servisinin profesyonel teknisyenleri, Baymak Baxi kombi modellerinin yanı sıra Baymak Eco3 kombi servis, bakım ve satış işlemlerini gerçekleştirmektedir. Adı geçen bu kombilerin de ikinci el satışları çok daha uygun fiyatla yapılmaktadır. Neredeyse yarı fiyatına satın alınabilen ikinci el kombiler kullanılmaya başlandıktan sonra periyodik bakımları yapıldığı sürece uzun yıllar güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir.

İkinci El Kombinin Garantisi Vardır

Baymak Eco3 kombi, ikinci el olarak güvenli bir şekilde satın alınabilmektedir. Kurumsal kombi servisleri, bu ikinci el Baymak kombilerde olduğu gibi Baymak’ın Eco3 kombi modelinin de tüm bakımlarını ve testlerini gerçekleştirdikten sonra satışa sunmaktadır. İkinci el kombiler profesyonel teknisyenlerin hizmet verdiği servislerden alındığında sorunsuz çalışmaktadır. Ayrıca kurumsal servisler, ikinci el kombilere de belirli bir süre garanti vermekte, bu süre içinde herhangi bir arıza meydana geldiğinde ücretsiz servis hizmeti sunulmaktadır. Ancak bu garantinin tüm Baymak kombi servislerinde geçerli olmadığı bilinmelidir. Bu garanti, ikinci el kombinin satın alındığı servisin sunduğu bir hizmettir. Aynı garanti Baymak Baxi kombi için de geçerli olmaktadır.

Parça Değişimler Yapılır

Kurumsal firmaları, gerek ikinci el Baymak Baxi kombi, gerekse Baymak Eco3 kombi cihazlarına, aldıktan sona en az üç gün süre ile bazı testler uygulamaktadır. Bu testlerin sonucunda cihazla herhangi bir olumsuz durum tespit edilmezse gerekli bakımlar yapıldıktan sonra satışa sunulmaktadır. Eğer cihazda bir arıza söz konusu olursa b kez gerekli müdahale gerçekleştirilmekte ve sorun tam anlamı ile ortadan kaldırıldıktan sonra satış işlemi yapılmaktadır. Ancak her durumda kombinin içindeki tüm parçaların orijinal parçalarla değiştiği bilinmelidir. Cihazın satış işlemi ikinci el olarak nitelendirilmektedir. İçindeki paçalar değerlendirildiğinde kombi yine sıfır bir kombidir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA